Kontaktní formulář
Vyplňte prosím všechna požadovaná pole
Odeslat
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
 
 
příznivá cena
 
Osobní přístup
 
Rychlost zpracování
 
příznivá cena
 

Výhody pro Vás

 

Příznivá cena

Díky sofistikovaným a efektivním procesům uvnitř naší společnosti a použití nejmodernějších technologií Vám můžeme nabídnou cenu, která Vás přijemně překvapí.

 
 

Osobní přístup

Osobní přístup není v našem případě "mnohokrát opakovanou frází", ale ryzí skutečností. Nebojte se nás na cokoliv zeptat, vše Vám rádi a zejména srozumitelně vysvětlíme. Přesvědčte se sami.

 
 

Rychlost zpracování

I zde opět hrají nejdůležitější roli naše dlouholeté zkušenosti, vysoce efektivní vnitrofiremní procesy a nejmodernější technologie.

 
 

Kvalita prověřená Státní energetickou inspekcí

V otázce kvality našich služeb neznáme žádný kompromis. Naši pracovníci jsou kontinuálně školení  ve všech právních i technických aspektech oboru.

 
 

Provádíme vlastní zaměření nemovitostí

Protože klademe maximální důraz na kvalitu služeb a přesnost výsledků, poskytovaných našim zákazníkům, provádíme naše vlastní zaměření nemovitosti.

 
 

Celorepubliková působnost

Jsme Vám nablízku na celém území České republiky. Ať jste odkudkoliv, naše služby jsou vždy stále stejně rychlé a spolehlivé.

 
 

Součinnost se zpracováním znaleckého posudku

Naše služby jdou až za rámec, běžný v našem oboru. V případě Vašeho zájmu Vám poskytneme součinnost při zpracování znaleckého posudku jinou firmou.